אודות Go Green - חנות בגדים באינטרנט

Green עשתה את צעדיה הראשונים כחנות שהוקמה בשנת 2001 באזור מודיעין, ומיום הקמתה פתחה Green עוד 4 חנויות, בבעלות הרשת 5 חנויות תחת המותג Green.

כמדיניות ואסטרטגיה עסקית, כל סניפי Green מצויים בבעלות מלאה (100%) של בעלי הרשת, ללא זיכיון, עובדה זו מאפשרת לרשת לפעול באופן אחיד ומוקפד בכל הסניפים. המותג Green , מציע לכל המשפחה גם אופנה וגם בייסיק: נשים, גברים, ילדים ותינוקות.
ב – Green אנחנו מחויבים להמשיך להפתיע את קהל לקוחותינו בכל פעם מחדש, אבל יותר מהכול, לתת להם את המענה היומיומי הטוב ביותר ובמחיר הזול ביותר. ב – Green הבנו מזמן שאין תחליף לנוחות, לפשטות ולאותנטיות. בסופו של דבר כולנו אוהבים להתלבש נוח ולהרגיש טוב עם עצמנו, אנו עושים את המרב לספק ללקוחותינו מגוון רחב של דגמים ואפשרויות, ובמחירים אטרקטיביים ביותר.

Green פועלת מתוך הבנת הצרכן לביגוד באיכות טובה ובמחיר סוף עונה כל השנה ובזאת טמון בין היתר סוד הצלחתה! מתוך תפיסה זו, מציעה Green מגוון עצום של בגדים לכל מטרה ולכל המשפחה המתעדכנים ומתחדשים בהתמדה, כל הקולקציה של Green נבחרת בקפידה ובשקדנות, בהתאם למגמות העדכניות בעולם. להשלמת המראה משווקת הרשת בנוסף הנעלה ומגוון עצום של הלבשה תחתונה ואביזרים משלימים, כגון תיקים, ארנקים, תכשיטים ועוד.אחד היתרונות הבולטים ברשת Green הוא שבמהלך העונה כמעט בכל שבוע מתעדכנים דגמים חדשים.אנו גאים לומר שאין אף רשת אחרת המעניקה ללקוחותיה מגוון ומבחר כה רב ובמחיר הזול ביותר.

החזון העומד נר לרגליה, הוא לאפשר לכל המשפחה לרכוש בגדים ללא הגבלה ולהתאים בגד לכל אירוע ומצב רוח. החזון של Green להיות קבוצה חזקה ומובילה, תוך דגש על סגנון ייחודי, חווית קנייה שונה וגישה שיווקית אחרת. לטפח נאמנות ארוכת טווח עם קהל הלקוחות המבוססת על אמינות, שירות, איכות ומחיר ללא תחרות. להמשיך לגדול ולהתרחב בשוק המקומי. לנטוע בעובדים תחושה של גאווה ושייכות ולאפשר להם לצמוח ולהתפתח בתוך הקבוצה.

למען הקהילה
אנו רואים חשיבות רבה במעורבות החברתית ומאמינים כי המעורבות שלנו בחברה והעשייה למען הקהילה מחזקים את החברה ערכית ומוסרית.

image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}